Zollerhof 

Typ ubytování: apartmánový dům
Poloha: do 5 km od lanovky
Lokalita: Itálie / Plan de Corones / Kronplatz / Rasen
Vybavení: hotelová hala
Sport v hotelu: lyžování, sauna
Sport v blizkosti: běžkařské tratě, lyžování, saňkařská dráha, volné lyžování, vysokohorská turistika

Ilálie, lyžování v Alpách, Kronplatz

Tento apartmánový dům se nachází v 1000m. n.m. cca 4 km od skiareálu Kronplatz, v obci Olang / Neunhasern (Rasen/Antholz), 100m od domu je zasávka skibusu (za 6,- € / osobu / týden) a wellness centrum www.mirabell.it je vzdáleno 2 km.

Ubytování: Apartmány: I. pro 2-3 osoby 25m2 -1 dvojlůžkový pokoj s balkonem, lze i přistýlka do tohoto pokoje, obývací kuchyně s jídelním koutem, kompletně vybavená kuchyně s troubou a lednicí, sprcha, wc. II. pro 2 osoby 18m2 - 1 dvojlůžkový pokoj s balkonem,  obývací kuchyně s jídelním koutem, kompletně vybavený kuchyňský kout s troubou a lednicí, sprcha, wc. III. pro 4-5 osob 43m2 -2x dvojlůžkový pokoj s balkonem, lze i přistýlka do jednoho pokoje, obývací kuchyně s jídelním koutem, kompletně vybavená kuchyně s troubou a lednicí, sprcha, wc. IV. pro 4-6 osob 67m2 -2x ložnice - jedna s dvojlůžkem a jedna s dvojlůžkem a dvěma válendami, obývací kuchyně s jídelním koutem, kompletně vybavená kuchyně s troubou a lednicí, sprcha, wc. V. pro 4-6 osob 59m2 -2x dvojlůžková ložnice s balkonem, 1 přistýlka v pokoji možná, obývací kuchyně s jídelním koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kompletně vybavená kuchyně s troubou a lednicí, sprcha, wc. VI. pro 2-3 osoby 24m2 -1 dvojlůžkový pokoj - lze i přistýlka do tohoto pokoje, kompletně vybavená kuchyně s troubou a lednicí, sprcha, wc. VII. pro 4-6 osob 61m2 -2x dvojlůžková ložnice s balkonem, 1 přistýlka v pokoji možná, obývací kuchyně s jídelním koutem a rozkládacím gaučem pro 1 osobu, kompletně vybavená kuchyně s troubou a lednicí, sprcha, wc.

Zvlášnosti: Přesto, že v apartmánech je anténa - připojení, přesto zde nejsou televizní přístroje! Možno mít vlastní notebook s kabelem na tv. Hostům je k dispozici zakrytá vernada se 3 různými stoly k zábavě. Apartmány jsou nekuřáceké. Domácí mazlíčci jsou vítáni: cena 3,- € / pes /den. V ceně apartmánů je leožní prádlo a ručníky.

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Mapa
 
Další ubytovací zařízení
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení