Jochele Hotel  

Typ ubytování: hotely
Poloha: 5-10 kilometrů od lanovky
Lokalita: Itálie / Plan de Corones / Kronplatz / Falzes
Vybavení: bar, Kneippova terapie, lyžárna, masáže, odpočívárna s lehátky, pára, parkoviště, sauna, seminární místnost
Sport v blizkosti: běžkařské tratě, bruslení, cykloturistika, krytý bazén, kulečník, lyžování, půjčovna kol, půjčovna lyží, saňkařská dráha, snowboard, squasch, tenisová hala, treking, volné lyžování, vysokohorská turistika

UVEDENÁ CENA
je za osobu a den s polopenzí ve dvoulůžkovém pokoji. Snídaně formou švédských stolů, večeře výběr ze 2 jídel + velký salátový bufet. V ceně je vstup do welness centra – finská i turecká sauna, Kneipp masáže.

Slevy a příplatky: - osoby na 3. lůžku –10%,jednolůžkový pokoj +300,-Kč/noc.  

UBYTOVÁNÍ:
Hotel Jochele, jehož vznik se datuje k roku 1792 se nachází v údolí Val Pusteria ve vesničce PFALZEN/FALZES – 4 km od města Brunico a 6 km od nástupní stanice na lyžařskou oblast Plan de Corones/Kronplatz v Riscone. Každý pokoj je velice slušně zařízený, vlastní sociální zařízení, TV-sat.

STRAVOVÁNÍ:
Hotel je vyhlášen svou skvělou italskou a tyrolskou kuchyní. Snídaně formou bufetu – švédské stoly, večeře – servírované 3 chody , většinou 2 nabídky pro každý chod + široká nabídka zeleniny, možnost vegetariánské kuchyně.

DALŠÍ VYBAVENÍ HOTELU - Součástí hotelu je též welness centrum – finská i turecká sauna + Kneipp masáže, odpočívárna. Hotelový bar je přístupný i veřejnosti a běžně zůstává otevřen dokud se klienti baví. V přízemí hotelu je též místnost vhodná k pořádání porad, seminářů či školení.

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Mapa
 
Další ubytovací zařízení
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení