Kimberly rezidence

Typ ubytování: rezidence
Poloha: 40 m od moře
Lokalita: Itálie / Palmová riviéra / San Benedeto del Tronto

Itálie, luxusní apartmány, 40 m od moře, zdarma WiFi

Tato nová, moc pěkná residence s výtahem se nachází na přímořské promenádě v letovisku San Benedetto del Tronto pouhých 40 m od moře. Přímo před residencí se nachází volná pláž a v blízkosti řada obchůdků, barů, restaurací a dráha pro kolečkové brusle či kola. Zde nabízíme apartmány Bilo pro 4 osoby a Trilo pro 5 osob, každý apartmán má vlastní styl, je pojmenován po diamantu a je velice moderně vybaven. Z některých apartmánů je výhled na moře. Všechny apartmány mají zdarma WiFi a ve vybavení nechybí myčka nádobí, pračka, mikrovlnná trouba a klimatizace. Residence nedisponuje soukromým parkovištěm, je však možné parkovat na silnici přímo před residencí. Povolena jsou malá domácí zvířata (na vyžádání, zdarma).

2x Apartmán Bilo 4 a 1x Apartmán Bilo 4 s výhledem na moře: obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 děti do 12 let (4 dospělí zde nelze ubytovat), ložnice s manželským lůžkem, koupelna se sprchovým koutem, bidetem a WC, 2 balkony. Vybavení: TV - LCD, sporák, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, myčka, pračka, DVD, ruční luxík, žehlička - včetně prkna na žehlení, bezpečnostní dveře, klimatizace, start set, tablety do myčky, hadřík, houbička, toaletní papír, houbička na mytí do sprchy. Klientům k dispozici: připojení k internetu (zdarma na vyžádání.

Apartmán Trilo 5 a Apartmán Trilo 5 s výhledem na moře: obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, ložnice se samostatným lůžkem, koupelna se sprchovým koutem, bidetem a WC, 2 balkony (jeden vybavený sezením). Vybavení: TV - LCD, sporák, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, myčka, pračka,  DVD, ruční luxík, žehlička - včetně prkna na žehlení, bezpečnostní dveře, klimatizace, start set - tablety do myčky, hadřík, houbička, toaletní papír, houbička na mytí do sprchy. Klientům k dispozici: připojení k internetu (zdarma na vyžádání).

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Mapa
 
Další ubytovací zařízení
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení