Capri a Girasole 

Typ ubytování: rezidence
Poloha: 200-500 m od moře
Lokalita: Itálie / Palmová riviéra / Martinsicuro - Villa Rosa
Sport v hotelu: půjčovna kol, vodní sporty, windsurfing

CARPI- komplex rezidencí sestává z vilek s privátním vstupem. Dvoupatrové vilky jsou situovány cca 140 m od pláže a cca 800 m od centra. Všechny apartmány mají vlastní terasu, některé též disponují vlastní zahrádkou o rozloze přibližně 60 m2. Bilo pro 4 osoby – ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchovým koutem, Trilo pro 6 osob – ložnice s manželskou postelí, pokoj se 2 lůžky (může být i palanda), obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchovým koutem. Další vybavení: restaurace, hřiště na tenis a kopanou obklopené anglickým trávníkem, palmami a oleandry. V blízkosti se nachází množství obchodů, obchodní centrum a řada dalších služeb.

GIRASOLE: vzdálenost od moře cca 300 m, novější apartmány, ideální pro klidnou a odpočinkovou dovolenou. Vlastní místa na parkování. Bilo pro 4 osoby – ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj se 2 lůžky, kuchyňský kout, WC se sprchou, terasa nebo soukromá zahrada, trezor, výtah, Trilo pro 6 osob – ložnice s manželskou postelí, pokojík se 2 lůžky, obývací pokoj s dalšími 2 lůžky, kuchyňský kout, WC se sprchou, terasa nebo zahrádka

Vratná kauce 50 € nebo 2.000 Kč / apartmán. Povinné příplatky závěrečný úklid 30 € za apartmán.Nepovinné příplatky ložní prádlo 10 € / osoba / výměna, ručníky vlastní, dětská postýlka 30 € / týden, TV 20 € / týden (na vyžádání), garáž 20 € / týden (na vyžádání).

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Mapa
 
Další ubytovací zařízení
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení