Stella rezidence

Typ ubytování: rezidence
Poloha: 80 m od moře
Lokalita: Itálie / Palmová riviéra / Alba Adriatica

Itálie - apartmány 80 m od moře, WiFi v ceně

Tato nová, moc pěkná rezidence STELLA s výtahem disponuje pouze 7 apartmány, nachází se v klidné zóně letoviska Alba Adriatica, nedaleko piniového háje, pouhých 80 m od moře. Jedná se o ideální variantu pro rodiny s dětmi, ale i páry, kde v piniovém háji je možnost „schování se” před parným sluncem, relaxování na dřevěném sezení a vychutnávání si vůně pinií. Nedaleko rezidence se nachází řada obchůdků, barů, restaurací, supermarket, banka a pošta. Všechny apartmány Bilo jsou moderně a účelně vybaveny, disponují 2 TV (SAT), Wi-Fi a pračkou.
Apartmány jsou zařízeny do 3 různých barev - na klienty tak bude čekat apartmán modrý, žlutý či červený. U rezidence není problém najít parkovací místo. Klientům je k dispozici plážový servis (slunečník + 2 křesílka na apartmán, na vyžádání, za poplatek). Poloha: k moři 80 m, k restauraci 150 m, k obchodu 50 m.

9x Apartmán Bilo 4: obývací pokoj s kuchyňskym koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, koupelna se sprchou, 2 balkony se zahradním nábytkem. Vybavení: lednice s mrazákem, sporák, TV, pračka. Klientům k dispozici: parkovistě pro kola - nehlídané (zdarma automaticky), připojení k internetu (zdarma na vyžádání). 

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Mapa
 
Další ubytovací zařízení
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení