Alberti Chalet 

Typ ubytování: apartmánový dům
Lokalita: Itálie / Livigno / Bormio
Sport v blizkosti: cykloturistika, golf, horské lezení , krytý bazén, lyžování, pěší turistika, snowboard, tenis, termální lázně, vysokohorská turistika

Bormio, apartmány, blízko centra a lázní, vhodné pro lyžaře, cyklisty, motorkáře

Tento velmi hezký a komfortní apartmánový dům se nachází 5 minut od centra Bormia, přesto má klidnou polohu v boční ulici. Hlavní trasa na Paso Stelvio je asi 350m od domu, 350m od lázní Terme Bormio, kam je možno zajít zrelaxovat http://www.bormioterme.it/it/sport-e-benessere.page a také v blízkosti golfového hřiště Pentagono. Ubytovaní hosté obdrží slevovou poukázku do termálních lázní Terme Bormio a do Bagni di Bormio Spa Resort: http://www.bagnidibormio.it/Apartmány jsou plně vybavené v elegantním alpském stlyu v kombinaci dřeva, které dodává ubytování útulný charakter. Všechny kuchně jsou vybaveny MW troubou, sporákem se sklokeramickou deskou, rozkládacím gaučem, tv a jídelním koutem. V domě jsou tyto apartmány:

2x studia pro 2-4 osoby -30m2- velký obývací prostor s kuchyní, patrovou postelí, rozkládacím gaučem, jídelním koutem, koupelnou, wc a tv.

6x apartmán pro 3-5 osob -45m2- 1 ložnice, velký obývací prostor s kuchyní, rozkládacím gaučem, jídelním koutem, koupelnou, wc a tv.

5x apartmán pro 4-7 osob -60m2- 2 ložnice, velký obývací prostor s kuchyní, rozkládacím gaučem, jídelním koutem, koupelnou, wc a tv.

 

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Mapa
 
Další ubytovací zařízení
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení