Lyžování

Lyžování

Vypadá to snadno a elegantně, když se zkušení lyžaři doslova houpou v hlubokém sněhu a ve volném terénu zanechávají svou vlastní stopu.  Lyžování na neupravených svazích má své vlastní kouzlo a získává si stále více příznivců. Pokud si chcete dobře zalyžovat a za své peníze očekáváte kvalitní servis, pak lyžování v rakouských Alpách je ta správná volba. Zatímco někteří lyžaři se už nemohou dočkat, až budou po rakouských horských vrcholech zdolávat barové židličky, jiní se zase rádi sesednou v družné společnosti kolem kachlových kamen. Lyžařští nadšenci a polykači sjezdovkových kilometrů si naopak nikdy nenechají ujít svůj první ranní „manšestráček“ a lyže vyzouvají až s posledním slunečním paprskem v některé oblíbené aprés-ski chatě. Naplánovat lyžařskou dovolenou s malými dětmi zní jednoduše, ale jednoduché to vůbec není. Přinejmenším proto, že počet zimních nabídek pro rodiny s dětmi je v Rakousku tak velký, že hosté nevědí, pro kterou se rozhodnout. Představte si starosvětské vesničky s horskými chatami, alpská střediska propojená vleky a přátelskou pohostinnost.  Kvalitní servis, dobré sněhové podmínky, moderní lanovky, žádné čekání v dlouhých frontách, sjezdovky jsou upravovány každou noc a připravovány na další den.Když vzduchem poletují sněhové vločky, voní svařené víno a máte tváře zčervenalé mrazem, to je chvíle, kdy se zimní pohádka stává skutečností. Prožijte tu pravou dovolenou na lyžích v Rakousku!

V nabídce máme ubytování ve známých střediscích Rakouska, jako například: Nassfeld, Zillertal, Kitbühel, Sölden, Lungau, Stubai, Brixental, Gastein, Salzburger Skiwelt (Amadé), Schladming, Ischgl nebo Montafon. Doporučit ale můžeme také cenově velmi zajímavé lokality, jako jsou Heiligenblut nebo Matrei, kde si také skvěle zalyžujete, aniž by utrpěla vaše peněženka.

Jste spíše prázdninový typ a milujete pohodu na lyžích? Pak přijměte pozvání na lyžování v Itálii - Livigno, Val Gardena, Kronplatz, Sella Ronda, Bormio.  Kromě cenově výhodných ski free na začátku sezóny máme pobyty pro rodiny s dětmi v apartmánech s bazénem a umíme zařídit i společné bydlení pro více rodin v blízkosti sjezdovek.

Fajnšmekři mohou s námi zavítat do  Švýcarska - střediska Zermatt, Davos, Saas-Fee, Samnaun či stejně dobré, ale ne tak drahé jako je třeba Scuol, Lenzerheide, Crans Montana, Savognin jsou také v naší nabídce.

Využijte našich zkušeností. Poradíme vám nejlepší svahy pro začátečníky, jak pokořit nejlepší snowboard park, kde je v ceně skipasu večerní lyžování, kam vzít rodinu, kde se nejlépe postarají o vaše lyžařské trpaslíčky, v kterém středisku je nejvíce hospod, kde si můžete i na stole zatancovat v přezkáčích nebo kam jet za nejhlubším prašanem a volnými terény. Napište nám jednoduše vaše představy na ivana@innova-travel.cz  a obdržíte několik možností  k výběru vaší lyžařské dovolené

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení