Lázně a wellness

Lázně a wellness

K ŽIVOTNÍ SPOKOJENOSTI PATŘÍ ODPOČINEK

Wellness je harmonické vyvážení těla i ducha a zahrnuje všechny aktivity, masáže a terapie, které vám pomohou uvolnit svalstvo a nabrat ztracenou energii. Existuje více než 30 druhů těchto terapií a cvičení, stačí se jen zaměřit na to, co chcete, aby pomohlo právě vám. Jste unavení z práce, stres je váš každodenní nevítaný společník a potřebujete jednoduše vypnout a dobít baterky? Pak jste tady správně. Rakousko se svým wellness zázemím, Spa a Beauty centry je nevyčerpatelnou studnicí odpočinku a pohody. Lázně v Rakousku nejsou jen o léčbě nemocí, ale především o odpočinku a relaxaci. Rodiny s dětmi, partneři, kteří chtějí strávit byť jen romantický víkend ve dvou nebo manažeři toužící po klidném odpočinku daleko od lidí a termínů, to vše vám Rakousko dokáže nabídnout v každém ročním období.

Pojeďte se s námi přesvědčit, že krátký relax nebo prodloužený víkend v rakouských lázních vám vrátí ztracenou energii. Vezměte i děti a pojeďte s nimi do termálního aquaparku, kde je čekají tobogány, skluzavky, umělé vlnobití, pirátská jeskyně či divoká řeka.

Nabízíme především pobyty v rakouských a slovinských lázních, kde je zaručena perfektní čistota, kvalita služeb a dobré ceny. Obě destinace jsou snadno dosažitelné autem za pár hodin a dobu pobytu si můžete zvolit sami. Nevíte co dát k narozeninám nebo výročí? Dárkovým poukazem na pobyt v lázních uděláte radost svým blízkým. Všechna lázeňská zařízení dobře známe, napište nám své představy na ivana@innovatravel.cz , nabídneme vám několik možných variant pobytů. 

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení