Vily na Mallorce

Vily na Mallorce

Mallorca je neodolatelný mix přírodních krás. Ponoříte-li se do místní atmosféry trochu hlouběji, zamilujete si klidné písečné zátoky, tradiční tapas, horské vesničky a okouzlující olivové háje. Projděte se po trhu v Pollense v neděli ráno. Najdete tady vše od čerstvých produktů, právě natrhaného ovoce a zeleniny, koření, ryb až po sýry a suvenýry. Ve strmých úzkých uličkách jakoby se v 18. století zastavil čas.

Mallorca má něco pro každý vkus. Jeďte na kole přes pohoří Sierra se Traumuntana s fantastickými výhledy, kde vzduch je prosycen vůní divokých bylin. Navštivte malé pláže na jihu, krásný horský klášter ve Valldemosse nebo nejvýchodnější výběžek ostrova s majákem Cap Formentor. Dejte si kávu s brandy „carajillo“ (:karachijo:), k tomu sklenku šumivého vína cava a sledujte západ slunce nad zátokou. Že to zní moc dobře? Ano, i vy můžete prožít takovou dovolenou.

Pronajměte si vilu na vlastním pozemku, apartmán či byt s krásným výhledem. Ať už pro dovolenou nebo důležité obchodní jednání, vždy budete mít zaručeno naprosté soukromí. Kombinace hor a moře, blízkost přátel či rodiny, slunce od jara do pozdního podzimu, široký výběr sportovních možností, tichá zákoutí, hudba, bistra a hospůdky se stoletou tradicí – to je ten pravý odpočinek. Řekněte sami – znáte něco kouzelnějšího, než snídani na terase při východu slunce a nebo večeře připravená z čerstvých ryb na grilu „vlastní“ vily?

Najdete nás na Facebooku
 
Počasí
 
Vyhledávač zájezdů
 
icoKal
icoKal
Last minute
Dokumenty ke stažení